Teatr Nasz

Start

Teatr Nasz Michałowice
Teatr Nasz Michałowice to 20 lat tradycji (powstał w 1991 roku), 37 autorskich premier, niezliczone przedstawienia i spektakle (już niemal 4500), z których ponad połowa to kabarety. Teatr Nasz tworzą:

  • Jadwiga Kuta - znakomita aktorka śpiewająca - podbiła swego czasu Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, w 2008 roku ukazała się  płyta CD Pastelowa Jadwiga Kuta
  • Tadeusz Kuta - aktor i autor tekstów satyrycznych oraz książki "To jest nasza Ameryka czyli krótka historia Teatru Naszego", dał się poznać szerszej publiczności m.in dzięki programowi telewizyjnemu HBO Na Stojaka,
  • Jacek Szreniawa - wyjątkowy muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista i wokalista.


Na stronie internetowej Teatru Naszego można kupić:

  • Książkę autorstwa Tadeusza Kuty "To jest nasza Ameryka czyli krótka historia Teatru Naszego" wraz z kabaretową płytą CD
  • Płytę CD Pastelowa Jadwiga Kuta
  • Kalendarz 2011 "20 lat Teatru Naszego"
  • Płytę CD "Piosenki Teatru Naszego"

W  Menu "Galeria" są zdjęcia książki i płyt CD, a fragmentów nagrań można posłuchać na naszej stronie internetowej.

Spektakle

Teatr Nasz Michałowice zaprasza indywidualnych Gości i Widzów na czwartkowe wieczory teatralne. Początek zawsze o godzinie 19.00.
Po spektaklach zapraszamy do pozostania z nami. W restauracji istnieje możliwość zjedzenia pysznej kolacji, posłuchania dobrej muzyki i porozmawiania.
Prosimy o telefoniczną rezerwację miejsc: (075) 755 47 44
Teatr Nasz - Siedziba: Dolny Śląsk, Karkonosze, Michałowice, niedaleko znajduje się Szklarska Poręba.

Restauracja

Przed spektaklami już od godziny 17:00 zapraszamy do Restauracji Teatru Naszego.

Noclegi
Dwanaście pokoi w trzech bungalowach i jeden niezależny apartament. Łącznie 40 miejsc noclegowych. Pokoje przytulne, ciepłe, z niezwykle wygodnymi łóżkami. Drewniane okna w pokojach i kominki w salonikach dopełniają wrażenia intymności i przytulności. Posiłki w Restauracji Teatru Naszego, na środku której znajduje się duże otwarte palenisko. Z okien widok na Karkonosze, a z kuchni zapachy jak u babci.

Kameralne konferencje i szkolenia w klimatyzowanej sali 

Teatr Nasz zaprasza również na kameralne konferencje i szkolenia w Karkonosze do Michałowic. Kameralne konferencje i szkolenia, którym z reguły towarzyszą takie atrakcje jak kabaret, odbywają się w Michałowicach już od wielu lat.
Ich uczestników urzeka oryginalne i niezwykłe jedzenie, przyrządzane przez samych artystów, relaks w ciszy pokoików pozbawionych telewizorów, radia, telefonów i Internetu oraz wyjątkowa rozrywka: autorski kabaret Teatru Naszego, a także piękne Karkonosze i ich atrakcje.

 

  • Szklarska Poręba - 4km
  • Karpacz - 17km
  • Jelenia Góra - 14km
Fotka h7bv2331
restauracja1
domek
8-9690sok
Fotka yods4gsx

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Teatr Nasz
Aktorstwo w Karkonoszach