Teatr Nasz

Start

    Dla wszystkich, którzy pragną związać swoje życie z zawodem aktora, Karkonosze przygotowały bardzo dobrą ofertę nauki oraz doskonalenia swoich, już posiadanych, umiejętności. Warsztaty teatralne odbywają się pod okiem bardzo doświadczonych aktorów, którzy przekazują swoją wiedzę młodszym osobą. Odbywają się zajęcia w różnych grupach wiekowych, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś najbar
więcej na temat: Aktorstwo w Karkonoszach
Teatr Nasz Michałowice
Teatr Nasz Michałowice to 20 lat tradycji (powstał w 1991 roku), 37 autorskich premier, niezliczone przedstawienia i spektakle (już niemal 4500), z których ponad połowa to kabarety. Teatr Nasz tworzą:

  • Jadwiga Kuta - znakomita aktorka śpiewająca - podbiła swego czasu Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, w 2008 roku ukazała się  płyta CD Pastelowa Jadwiga Kuta
  • Tadeusz Kuta - aktor i autor tekstów satyrycznych oraz książki "To jest nasza Ameryka czyli krótka historia Teatru Naszego", dał się poznać szerszej publiczności m.in dzięki programowi telewizyjnemu HBO Na Stojaka,
  • Jacek Szreniawa - wyjątkowy muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista i wokalista.


Na stronie internetowej Teatru Naszego można kupić:

  • Książkę autorstwa Tadeusza Kuty "To jest nasza Ameryka czyli krótka historia Teatru Naszego" wraz z kabaretową płytą CD
  • Płytę CD Pastelowa Jadwiga Kuta
  • Kalendarz 2011 "20 lat Teatru Naszego"
  • Płytę CD "Piosenki Teatru Naszego"

W  Menu "Galeria" są zdjęcia książki i płyt CD, a fragmentów nagrań można posłuchać na naszej stronie internetowej.

Spektakle

Teatr Nasz Michałowice zaprasza indywidualnych Gości i Widzów na czwartkowe wieczory teatralne. Początek zawsze o godzinie 19.00.
Po spektaklach zapraszamy do pozostania z nami. W restauracji istnieje możliwość zjedzenia pysznej kolacji, posłuchania dobrej muzyki i porozmawiania.
Prosimy o telefoniczną rezerwację miejsc: (075) 755 47 44
Teatr Nasz - Siedziba: Dolny Śląsk, Karkonosze, Michałowice, niedaleko znajduje się Szklarska Poręba.

Restauracja

Przed spektaklami już od godziny 17:00 zapraszamy do Restauracji Teatru Naszego.

Noclegi
Dwanaście pokoi w trzech bungalowach i jeden niezależny apartament. Łącznie 40 miejsc noclegowych. Pokoje przytulne, ciepłe, z niezwykle wygodnymi łóżkami. Drewniane okna w pokojach i kominki w salonikach dopełniają wrażenia intymności i przytulności. Posiłki w Restauracji Teatru Naszego, na środku której znajduje się duże otwarte palenisko. Z okien widok na Karkonosze, a z kuchni zapachy jak u babci.

Kameralne konferencje i szkolenia w klimatyzowanej sali 

Teatr Nasz zaprasza również na kameralne konferencje i szkolenia w Karkonosze do Michałowic. Kameralne konferencje i szkolenia, którym z reguły towarzyszą takie atrakcje jak kabaret, odbywają się w Michałowicach już od wielu lat.
Ich uczestników urzeka oryginalne i niezwykłe jedzenie, przyrządzane przez samych artystów, relaks w ciszy pokoików pozbawionych telewizorów, radia, telefonów i Internetu oraz wyjątkowa rozrywka: autorski kabaret Teatru Naszego, a także piękne Karkonosze i ich atrakcje.

 

  • Szklarska Poręba - 4km
  • Karpacz - 17km
  • Jelenia Góra - 14km
Fotka h7bv2331
restauracja1
domek
8-9690sok
Fotka yods4gsx

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Teatr Nasz
Aktorstwo w Karkonoszach